poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Historia pewnego kocyk / Story about blanketJuż był zapakowany i gotowy do wysyłki. Cierpliwie tylko czekał na przyjazd kuriera. Aż tu telefon Klientki i pytanie czy może jednak można by było kocyk powiększyć... Oczywiście, że można było :)

He was already packed and ready for shipment. Patiently waiting for the arrival of the courier. Suddenly client called and asked whether the blanket can be enlarge. Of course :)
Przez powiększanie trochę zmienił się układ kolorów na brzegach. Obecnie kocyk ma ok. 180 cm długości a szerokości ok. 140 cm. Wykonany został z mieszanki wełny i akrylu i jest bardzo ciepły. Wyobrażacie sobie katorgę dziergania takiego koca w upały, które ostatnio nam nie dawały wytchnienia...? ;)

The current dimensions of the blanket: 140 xm x 180 cm. 

W Happy Forms życzenia się spełniają ;)

In the Happy Forms dreams come true ;) 

8 komentarzy:

 1. Cudny :-) Wspaniałe kolory.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem spory ten kocyk. Bardzo ładny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny i kolorki ma super! Na upały niekoniecznie, ale na wieczorne chłody będzie jak znalazł, tylko niestety już nie Twoje nogi będzie grzał ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. przebajecznie piękny jest. kolory i wzór i wielkość - zwalają z nóg :)

  www.szydelkowe-chwile.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie lada wyczyn, wydziergać taki koc w te upały. Ale efekt jak zwykle nieziemski. Piękny wzór i bardzo przyjemne kolory :-) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń